Binance Nedir?

Binance Nedir?

Bugünlerde herkesin ağzında bir binance lafı var. Bitcoin, bitkoin, bitkoyin veya bit koin artık nasıl söylerseniz söyleyin; dijital para almak istiyorsanız veya dijital paraya yatırım yapmak istiyorsanız aynı borsada olduğu gibi bir aracı kuruma ihtiyacınız var. Binance de bu aralar en popüler aracı kurum diyebiliriz. Bitcoin nedir diye merak ederseniz bitcoinin ne olduğunu anlattığım Kripto Para nedir adlı yazıma göz atabilirsiniz. Bu piyasadaki tüm terimleri anlaşılır bir dille anlatmaya çalıştım. Öncelikle onu okumanızı tavsiye ederim.

Binance güvenilir mi?

Binance Çin menşeili dünyanın en büyük dijital para borsası diyebiliriz. Sadece binance mi var bu piyasada derseniz tabi ki birçok borsa bulunmakta. Lakin bu oluşumlar henüz dünyada bankalar veya borsalar gibi kabul görmüş resmi dayanaklara oturmuş ve kanunlar ile belirli kurallara göre yönetilen kuruluşlar değil. Herhangi bir devlet güvencesi yok. Paranızı sadece firmaya olan güveniniz ile gönderiyorsunuz. Yani yarın birgün kapattık deyip yok olsalar hiçbir hak iddia edemeyiz. Bunu bilerek yatırım yapmaya karar vermek gerekiyor. Bana “sen para yatırdın mı?” diye sorar sanız “evet” ben yatırım yaptım ama bu riski göze alıyorum ve kaybetsem dahi beni maddi olarak zora sokmayacak meblağ ile bu işe girdim. Neden dersiniz, oluşumun büyüklüğüne güvenerek para yatırdım.

Hangi Binance

Gelelim Binance firmasına, şu an dünyanın en büyük dijital para borsası. hatta BNB adında kendine ait dijital parası da var. Binance Türkçe mi derseniz; evet Binance yi Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Hatta Binance trbinance diye sadece Türkiyeye özel bir borsa da oluşturmuş durumda. Üye olmak isterseniz, buradan benim referansımı kullanarak üye olabilirsiniz. Referansım ile üye olanlara telegram üzerinden yardımcı olabilirim. (İletişim kısmından bana ulaşın lütfen) . Ben binance.com yani global siteden üye oldum. Hangisinden üye olursanız olun işlemler aynı. Hatta benim tavsiyem her ikisinden de hesap açın. Ücretsiz bir şekilde birbiri arasında para aktarabiliyorsunuz. Bu piyasada yatırım yapacaksanız en büyük firmadan girmek en avantajlısı. Türkiye için olan trbinance.com adresini ise kolay para yatırma avantajından faydalanmak için kullanabilirsiniz.

Binanceye Nasıl Para Yatırılır?

Peki nasıl para yatıracağız derseniz; iki farklı yöntemden birini kullanmak gerekiyor. Binance.com yani global siteden üye olduysanız PAPARA diye bir uygulama kullanmanız gerekiyor. Öncelikle hesabınızdaki parayı PAPARA IBAN numarasına gönderiyorsunuz. Daha sonra Binance.com sitesinden kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor. Burada dikkat edilmesi gereken mutlaka banka hesap sahibinin adı, papara üye adı ve binance hesap adı aynı kişi olmalı. Yoksa hesabınız onaylanmaz ve para aktaramazsınız. Kimlik doğrulaması yapılan hesaba girip para yükle dediğinizde PAPARA seçeneği seçilip PAPARA bilgileri girilip SMS doğrulaması yapılınca belirtilen tutar binance hesabınıza aktarılmış oluyor. Artık istediğiniz coine yatırım yapabilirsiniz.

Üye Ol!

Üye olmak ve benden ücretsiz destek almak ve 5 Dolar anında BONUS kazanmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Binance.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir